Jedno (vraj) anglické príslovie hovorí, že „Zadarmo ešte nikto nevečeral“. Neviem, nebol som v Anglicku. Ale ani u nás „Nelietajú pečené holuby do úst“. Takže niečo na tom bude, že keď je niečo „zadarmo“, až tak úplne zadarmo to nebude. A rovnako tak zadarmo nie sú ani informácie, ktoré nájdete na internete. Niekto musel vynaložiť úsilie, aby informácie publikoval, niekto musel vynaložiť úsilie, aby tie informácie získal, či už štúdiom alebo vlastnou skúsenosťou. Ani jedno z toho nie je úplne zadarmo.

 

Tento web má ambíciu byť vašim odborným radcom ohľadom udržiavania a budovania lepšej domácnosti, domova, dielne či gazdovstva. Aby sme to mohli robiť, potrebujeme prostriedky na publikovanie vedomostí a skúseností a tiež na ich získavanie, teda odskúšavanie rôznych výrobkov, materiálov a strojov.

Preto na tomto webe publikujeme takzvané „affiliate odkazy“, teda linky na konkrétne výrobky či služby, za ktoré nám ich príjemca zaplatí, ak Vy si ten výrobok alebo službu objednáte a zaplatíte, bez toho, že by to pre Vás bolo drahšie. A tiež bez toho, že by to ovplyvnilo naše rozhodnutie vám takto prezentované tovary a služby odporúčať. Doporučujeme výhradne produkty, s ktorými sme alebo by sme boli spokojní, bez ohľadu na to, či je niekto ochotný nám za to zaplatiť. Ak nie sme presvedčení o kvalite a užitočnosti propagovaného produktu, nijaké peniaze nás nepresvedčia „podpísať sa“ pod takýto produkt.